Jak długo posłuży nam peruka?

0
1082

Osoby zmagające się z nadmiernym wypadaniem lub też przerzedzaniem się włosów niejednokrotnie zwracają się do nas z pytaniem o to, jaki produkt należałoby nabyć z naszego katalogu, aby mieć pewność, że posłuży on nam bez większych problemów przez wiele kolejnych miesięcy lub nawet lat. W takim przypadku odpowiadamy najczęściej, że jeżeli dany klient dysponuje nieco wykraczającymi ponad przeciętność zapasami finansowymi, powinien on bez wątpienia zdecydować się na perukę z prawdziwego włosa. Dość powiedzieć, że jeżeli tylko dbamy o niego prawidłowo, a dodatkowo stosujemy zalecone przez ekspertów środki pielęgnacyjne i stylizacyjne, istnieje wysokie prawdopodobieństwo, iż wyrób taki posłuży nam przez nawet 2 lata. Oczywiście wcześniej może dość do jego zmechacenia się lub splątania, głównie na skutek regularnego kontaktu z ubraniami, stosowanymi kosmetykami, czy w końcu nieprawidłowego przechowywania. W takim wypadku peruka damska może nieco stracić na swoim pierwotnym, spektakularnym wyglądzie, jednakże nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy w rzeczonej sytuacji odwiedzili salon perukarski, którego pracownicy dołożą wszelkich starań, by usunąć wszelkie estetyczne oraz użytkowe niedociągnięcia, tym samym sprawiając, że raz zakupiony wyrób posłuży nam jeszcze przez długie miesiące lub nawet lata, my z kolei nie będziemy zobowiązani do składania zamówienia na nowy produkt.

Sytuacja przedstawia się nieco inaczej jeżeli mowa o perukach sztucznych mocowanych następnie do bazy monofilamentowej. Są one przeznaczone przede wszystkim dla osób, które zamierzają nosić je „od okazji do okazji”, a więc na przykład celem poprawy swojej prezencji ogólnej podczas ważnego wydarzenia biznesowego lub kulturalnego. Pomimo faktu, iż stosowane w wyrobach włókna charakteryzują się ponadprzeciętną żywotnością, to eksperci radzą, by wyrób taki wymieniać na nowy po upływie około 12 miesięcy, bowiem po takim czasie peruka syntetyczna zacząć może wyglądać nienaturalnie i stracić swój pierwotny blask oraz sprężystość…i to nawet w sytuacji, gdy będziemy dokładać wszelkich starań, by odpowiednio o nią zadbać, chronić ją przed uszkodzeniami mechanicznymi, jak również ograniczać ekspozycję na wszelkiej maści czynniki zewnętrzne.

Najkrótszą żywotnością legitymują się tak zwane dopinki, a więc pojedyncze pasma włosów, które to łączyć można z perukami naturalnymi oraz sztucznymi celem wizualnego zwiększenia ich objętości i poprawy ich ogólnego wyglądu. Nie powinno to jednak odstraszać naszych konsumentów, bowiem same elementy uzupełniające dostępne są po niewygórowanych cenach, a więc możemy już teraz zagwarantować, że ewentualna wymiana ich na nowe, niesfatygowane zamienniki nie wydrenuje Państwa budżetu. Serdecznie zachęcamy także do zapoznania się z naszym stale aktualizowanym oraz uzupełnianym o nowe pozycje katalogiem akcesoriów, wśród których rekordy popularności biją eleganckie i wytrzymałe turbany!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here