WSPÓŁPRACA

kontakt: karolinazalewska.wm@gmail.com

Mamaszka to blog, dzięki któremu wyrażam siebie. Swoją miłość do syna, pasję do pisania i chęć tworzenia tej małej części Internetu swoją i wyjątkową. Uświadamiam kobiety, że macierzyństwo jest piękną przygodą i nie musi zmieniać naszego życia, a być jego dopełnieniem. Przypominam, że najważniejsze, to zachować równowagę. Pokazuję, że być szczęśliwą – to wybór!

Podejmuję się tematów trudnych, nieraz posiadając kontrowersyjne przemyślenia. Nie brakuje tu także lekkich wpisów utrzymanych w żartobliwym tonie. Przelewam na tę stronę przemyślenia kobiety, która pełni różne role: matki, studentki i bizneswoman.

Razem z dwuletnim synem, Heniem, sprawdzamy wszelkie nowości z wielką radością. Nie polecamy byle czego: to, co przekazujemy czytelnikom jest dobre, unikatowe, ładne, inspirujące.

Jakie formy współpracy możemy nawiązać?

– tekst inspirowany
– recenzje testowanych produktów
– organizacja konkursów
– udział w imprezach, sesjach zdjęciowych, audycjach (Radio Czwórka) itp.
– lokowanie produktów (także na Instagramie)
– organizacja konkursów
– współpraca długofalowa
– baner w prawej kolumnie

Podejmuję zarówno współprace barterowe, jak i płatne. Cena uzależniona jest od rodzaju kampanii.

Jestem otwarta na wszelkie propozycje. Jeśli masz coś ciekawego do zaoferowania, zapraszam do kontaktu drogą mailową: karolinazalewska.wm@gmail.comOdpisuję zawsze w przeciągu 48 h.

Przedstawiam kilka interesujących statystyk:

Profile społecznościowe (23.10):
Facebook – 4 581 obserwujących
Instagram – 1 438 obserwujących

Blog Mamaszka na własnej domenie został uruchomiony 4 listopada 2016 roku. Wcześniej przez rok funkcjonował pod nazwą Młoda Mama w Dolinie Hipsterów. Moi odbiorcy to:

 – kobiety (94%) i mężczyźni (6%), korzystający głównie z urządzeń mobilnych (59%)
– osoby w wieku 25 – 34 lata (48% wszystkich czytelników) oraz 18 – 24 (33%)
– mieszkańcy dużych miast (Warszawa, Kraków, Rzeszów, Poznań, Wrocław)
– mieszkańcy innych państw (Wielka Brytania, Niemcy, Holandia, Norwegia, Francja, USA)

 

Projekty, w których mam przyjemność brać udział:

13062145_537694133079594_4869384708415857136_n

Razem z dwiema innymi blogerkami, przeszukujemy Polskę wzdłuż i wszerz, by odkryć wszystkie miejsca, które są otwarte dla rodzin z dziećmi. Przyznając im Certyfikat Okiem Mamy, zachęcamy rodziców do wspólnego podróżowania – dziecko bowiem w żaden sposób nie powinno nas ograniczać, a jedynie zachęcać do coraz częstszych podróży i uczyć nowego sposobu patrzenia na świat. Dotychczas na naszej mapie udało się umieścić blisko 300 miejsc z całego kraju!

13624501_1161586820529221_1233972529_n

Autorski audiobook dla dzieci „Podróżuj z Kretem Filipem” to dziecko, z którego jestem bardzo dumna! Na płycie znalazły się aż 4 bajki napisane przeze mnie, czytam natomiast dwie. Tworzą one cykl opowieści Kreciku Filipie, który podróżując po całej Polsce, tłumaczy małemu Jasiowi, jak ważna jest nauka w życiu podróżnika. W nagraniach uczestniczył także mój mąż, aktor. Jesteśmy w trakcie tworzenia jego drugiej, świątecznej wersji.

kme

Jako osoba ceniąca to, co oryginalne i piękne, nie mogłam nie dołączyć do zespołu Klubu Mam Ekspertek. Dzięki niemu poznaję nowe artykuły dla dzieci jako jedna z pierwszych i mam okazję przetestowania ich i zaprezentowania moim czytelnikom.

I to nie wszystko!

Już wkrótce zaprezentuję Wam coś zupełnie mojego – nowość na rynku! Bądźcie czujni!