Media

Z wielką przyjemnością wypowiadam się w różnych miejscach. Niestety, nie wszystkie rozmowy są rejestrowane, dlatego tymi, które ukazują się w sieci, chętnie się z Tobą dzielę. Mam nadzieję, że z czasem będzie ich tylko więcej!

Radio Czwórka – link

Ogromnie żałuję, że ta audycja była tak niesamowicie krótka, bo mówiłyśmy o czymś naprawdę ważnym. Młode macierzyństwo to żaden temat tabu, coraz więcej kobiet w naszym wieku decyduje się być matkami, a niestety – społeczeństwo patrzy na nas często mało przychylnym wzrokiem.

czworka-mamaszka-media

Telewizja Republika – link do filmu

Pewnej mroźnej grudniowej niedzieli miałam wyjątkową przyjemność porozmawiać z Dominiką Figurską o tradycjach mikołajkowych. Jak widzą je dzieci, kim dla mnie jest Mikołaj i jak spędzamy ten dzień w naszych domach? Tego właśnie możecie dowiedzieć się z filmiku!

mamaszka-media

Magazyn Pro Zdrowie – link do wydania

Razem z pozostałymi Ambasadorkami akcji Certyfikat Okiem Mamy chętnie promujemy czytanie dzieciom. Nie ma lepszego sposobu na kształtowanie dziecięcej wyobraźni! Dlatego kiedy pojawiła się okazja, chętnie poleciłyśmy nasze ulubione książkowe pozycje. (pod starą nazwą – Młoda Mama w Dolinie Hipsterów)

pro-zdrowie

KIDS Magazine – link do wydania

Dostawanie prezentów to zawsze wyjątkowe chwile… i tymi emocjami chciałam się podzielić! Przy okazji Dnia Dziecka wspominałam… Mikołajki i Wigilię! Jeśli chcesz wiedzieć, co mają ze sobą wspólnego, zapraszam do lektury.

kidsmagazinekidsmagazine2