GOŚCINNIE

Nie wolno zamykać się na ludzi. Na blogerów też nie 😉 Dlatego czasem pozwalam sobie przyjąć czyjeś zaproszenie do napisania kilku słów.

Zapraszam do poczytania!

 

Apel do kobiet… intymnie.

KOBIETY! Jeśli chcecie znaleźć szacunek u innych, same szanujcie siebie. Jeśli lekarz nie spełnia Waszych oczekiwań, zadawajcie więcej pytań, nie bójcie się go zmienić. Nie sugerujcie się opiniami innych, idźcie za głosem rozsądku. Ja dowiedziałam się tego na tyle wcześnie, że udało mi się być szczęśliwą mamą. Moja walka jednak nie była taka prosta… Pamiętajcie, jesteście wyjątkowe! Jesteście kobietami!

B jak blog – o misji słów kilka

Bo każdy blog ma swoją misję. Nina pozwoliła mi opowiedzieć o mojej.

Karolina i Mężowaty – emocjonujące zaręczyny

Emocjonujące..? Tak, z pewnością nigdy ich nie zapomnę. Mało jest takich „Tak!”, które pamięta się całe życie. Mało jest takich „Tak!”, które by na to życie aż tak wpływały.

Siła, która dała Ci życie

Będąc w 9. miesiącu ciąży, postanowiłam napisać list do własnego dziecka, które w tamtej chwili nosiłam jeszcze pod sercem. W pierwszym liście, jaki otrzyma mój Syn, chciałam opowiedzieć o wyjątkowej i najważniejszej w moim i jego życiu osobie. Jeśli jesteście ciekawi, o kogo chodzi – zapraszam do poczytania!

Jak oszczędzasz?

O moich marnych próbach i sposobach na oszczędzanie. „Jestem typem człowieka, który po wypłacie wpada do baru i krzyczy: „Kolejka dla wszystkich!”, a pod koniec miesiąca zadłuża się u kumpli.”