in MOTYWACJA

Dzień dobry w poniedziałek #13, czyli najlepsze cytaty motywacyjne do pracy

at
dzien-dobry-poniedzialek-13

W tym tygodniu przyjdzie mi się rozdwoić. Wiem to już na jego starcie i niemal jestem na to gotowa, dzielnie wierząc, że dar bilokacji przyjdzie sam w odpowiednim momencie. Przed Tobą równie ciężki tydzień? Musisz połączyć 4 role w jednej osobie i najlepiej nie dać po sobie poznać, że Cię to przerosło? Oto kilka zdań, które chciałabym Ci przekazać. A skoro powiedział je już ktoś inny, nie rozumiem, po co miałabym parafrazować! 

I tak, ja też nie lubię cytatów motywacyjnych. Wkurza mnie wszelkie gadanie, że mogę wszystko, podczas gdy przerasta mnie nawet zapłacenie rachunków w terminie. Ale jeśli chodzi o pracę, to odkąd pracuję dla siebie, w coś muszę wierzyć. No i wierzę w siebie, a te słowa mi o tym przypominają. Może zrobią też dobrze Twojej głowie. 

Świadomość tego, że pewnego dnia będę martwy jest jednym z najważniejszych narzędzi, jakie pomogły mi w podjęciu największych decyzji mojego życia. Prawie wszystko – zewnętrzne oczekiwania wobec ciebie, duma, strach przed wstydem lub porażką – wszystkie te rzeczy są niczym wobec śmierci. Tylko życie jest naprawdę ważne. Pamiętanie o tym, że kiedyś umrzesz jest najlepszym sposobem jaki znam na uniknięcie myślenia o tym, że masz cokolwiek do stracenia. Już teraz jesteś nagi. Nie ma powodu, dla którego nie powinieneś żyć tak, jak nakazuje ci serce.
/Steve Jobs/

Nauczyłam się, że droga postępu nie jest ani szybka, ani łatwa.
/Maria Skłodowska-Curie/

Puste kieszenie nigdy nie powstrzymały nikogo przed podjęciem działania. Mogą to zrobić tylko puste głowy i puste serca.
/Peale Norman Vincent/

Jeśli idziesz za swoim marzeniem, to będziesz testowany.
/Kim Kiyosaki/

Trzymaj się z dala od ludzi, którzy tłamszą twoje marzenia. Mali ludzie zawsze to robią. Jednak naprawdę wielcy sprawiają, że Ty także możesz stać się wielki.
/Mark Twain/

Dwa najważniejsze dni Twojego życia to ten, w którym się urodziłeś oraz ten, w którym dowiedziałeś się, po co.
/Mark Twain/

Skoro i tak będziesz myśleć, myśl odważnie.
/Donald Trump/

 

Odpowiednio zmotywowana, możesz teraz sięgnąć po kawkę i zabrać się do pracy. No i pamiętaj:

Jeśli widzisz, że musisz upaść, upadnij przynajmniej w wielkim stylu.
/Cate Blanchett/

 

Zapraszam Cię do siebie:
 na fanpage Mamaszka.pl
– na Instagrama Mamaszka.pl

Napisz komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *