in MOTYWACJA

Dzień dobry w poniedziałek #10

at
dzien-dobry-poniedzialek-10-2

Muszę dać z siebie wszystko. Muszę zadbać o swoją karierę. Muszę mieć cudowne dziecko, przystojnego męża, odpicowany dom i jeszcze czas dla siebie. Wszystko musi być idealnie, perfekcyjnie, od linijki, jak w serialu, jak z obrazka. A mogę to olać i być szczęśliwa. Skupić się na relacjach, które pozwolą mi przetrwać słabe czasy i przyjaciołach, którzy opiją ze mną sukcesy. Mogę po prostu żyć. 

Nie mam zbyt wiele czasu. Pracuję, opiekuję się synem, chodzę na uczelnię. W wolnych chwilach najczęściej czytam, piszę lub śpię. Brakuje tu miejsca na szaleństwa. Nie starcza czasu na kursy, których miałabym ochotę się podjąć. Czasem za mało jest odpoczynku, niewiele jest chwil, gdy mogę leżeć i patrzeć w sufit. Dlatego bardzo szanuję czas, który mam. Czas, który mają moi przyjaciele. Dlatego doceniam tę małą filiżankę kawy, którą wypijamy szybko, biegnąc z pracy do pracy. Jak nigdy wcześniej pielęgnuję przyjaźnie, podtrzymuję znajomości, dbam o relacje.

„Wysłucham Cię. Zawsze. Po prostu przyjdź i zacznij mówić. Nie musi być mądrze ani składnie. Zrobię Ci kawę, albo miętę, albo nic i tylko zegar będzie tykał w tle. Wysłucham Cię. Pamiętaj.”

/Freiya Asgard/

Bo to nie jest tak, że zawsze będzie super. Że wszystko się ułoży i żadne problemy nie staną na mojej czy Twojej drodze. Nie lubię gadania, że w życiu musi być lekko i przyjemnie, bo lekko i przyjemnie z pewnością nie może być ciągle. To zaprzeczanie faktom, budowanie piętra domku z kart, iluzja, kłamstwo zwyczajne. Czasami jest kiepsko i wtedy, wtedy właśnie potrzebujemy przyjaciół.

Zaopatruję się w zapas kawy, mięty i niczego. I jestem. Bo ktoś był kiedyś dla mnie. I jest.

*** Spodobał Ci się ten post?
– Polub go lub udostępnij na Facebooku
– Możesz też polubić mój fanpage lub zaobserwować mnie na Instagramie
– Zostaw po sobie komentarz lub napisz do mnie @ – chętnie poznam Twoje zdanie
–  Dołącz do naszej grupy na Facebooku

1 Comment

  1. Barneyxcq

    htYxjB http://www.LnAJ7K8QSpfMO2wQ8gO.com

    16 . Lut . 2018

Napisz komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *